Powrót do dawnej stylistyki

Powrót do dawnej stylistyki
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Ekskluzywne zyrandole (7)W praktycznie każdej dziedzinie życia, w której dochodzi do projektowania urządzeń lub przedmiotów codziennego użytku, dochodzi do swoistego czerpania z przeszłości, inspirowania się minionymi trendami i rozwiązaniami. Powrót do stylistyki retro czy vantage sprawia, że obecnie coraz częściej oświetlenie Kandela czy innych marek, nawiązujących otwarcie do kształtów, wzorów i rodzajów lamp z minionych dekad, znajduje chętnych nabywców.
Oczywiście lampy BPM muszą być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego tak często sięga się po oprawy sufitowe, które następnie można z powodzeniem zabudować i schować całe zasilanie oraz okablowanie związane z lampami bezpośrednio nad stropem sufitu.
Z kolei miłośnicy rzeczy pięknych i nietuzinkowo wykończonych dodatków dekoracyjnych na pewno znajdą dla siebie coś wśród produktów firm jak Eglo chociażby. Do każdego pomieszczenia znaleźć można tam zarówno lampę wiszącą, stropową, jak i wolnostojącą, czyli podłogową lub biurkową.

Inne wpisy o architekturze oraz nieruchomościach:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top