Okucia do szkła

Okucia do szkła
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

okucia-do-szkla-9Okucia do szkła to przede wszystkim akcesoria do szklanych ścian działowych, do daszków szklanych do zabudowań prysznicowych.

Dzięki tym akcesoriom łączy się powierzchnie szklane, robi się systemy przesuwne czy po prostu instaluje się drzwi za pomocą odpowiednich zawiasów. Szkło na ogół jest hartowane, trudne do zbicia czy uszkodzenia a same okucia do szkła są wykonane z materiałów jak najwyższej jakości.
Dzięki różnego typu mocowaniom, bez problemu połączymy punktowo szkło ze ścianą lub szkło ze szkłem. Produkowane są systemy specjalnie do łączeń danych powierzchni.
Powierzchnie szklane możemy łączyć ramowo lub bez ramowo i tutaj również mamy odpowiednie okucia i akcesoria do łączenia.
Wychodząc klientom naprzeciw producenci proponują coraz to lepszej jakości produkty oraz produkty coraz to bardziej nowoczesne, takie które praktycznie nie są dostrzegalne a idealnie połączą każdą powierzchnię.
Powierzchnie szklane potrzebują również odpowiednich zamków, połączeń, zawiasów czy uchwytów drzwiowych. W ofercie niejednego producenta szklanych okuć znajdziemy również tego typu asortyment.
Dzięki odpowiednim okuciom możemy stworzyć całe szklane balustrady przy schodach, przeróżne łączenia, odpowiednio wygięte i przystosowane do łączenia balustrad również są produkowane.
Okucia do szkła z łatwością dobierzemy w odpowiednich sklepach on-line.

Inne wpisy o architekturze oraz nieruchomościach:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top