Drzwi stalowe

Drzwi stalowe
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Bezpieczne drzwi

Ciekawą propozycją na rynku drzwi i okien są drzwi stalowe. drzwi bardzo stabilne, bezpieczne a przy tym naprawdę ładnie i estetycznie wykonane. Takie drzwi możemy wstawiać na zewnątrz jak również możemy je wstawiać wewnątrz budynku.
Drzwi mają solidną konstrukcję, metalowa ościeżnica doskonale podtrzymuje skrzydło tego rodzaju drzwi. Skrzydło jest płaszczowe, czasami może być oszklone lub pełne. Drzwi stalowe produkowane są ze stali najwyższej jakości, malowane proszkowo lub oklejane okleiną drewnopodobną. Doskonale zabezpieczone przed korozją o odporne na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe. Wewnątrz drzwi znajduje się karton komórkowy lub wata, w przypadku gdy drzwi są odporne na pożar czyli przeciw pożarowe.
W naszym kraju jest kilku producentów takich drzwi, produkują oni również projekty samych klientów, następnie zamówione drzwi dostarczane są bezpośrednio do klienta i u niego montowane. Dzięki dobremu systemowi, montowanie takich drzwi odbywa się szybko i sprawnie. Drzwi są solidne, stabilne i służą ludziom bezawaryjnie przez długi czas.
Drzwi czasami mają dwa lub drzwi zawiasy, od razu mają wstawiane zamki, na ogół typu bębenkowego. Drzwi mogą z powodzeniem posiadać jedno skrzydło lub dwa, w żadnym przypadku nie są drzwiami ciężkimi i zawsze z łatwością się je otwiera.
Drzwi stalowe to dzisiaj drzwi ładne i funkcjonalne, szczególnie gdy wyprodukowane są jako drzwi antywłamaniowe. W przypadku dwóch skrzydeł, skrzydło bierne blokuje się ryglem automatycznym. Drzwi mogą posiadać przeszklenia w różnym kształcie.

Inne wpisy o architekturze oraz nieruchomościach:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top